De KNVB heeft de indelingen districtsbeker bekend gemaakt

De KNVB heeft de indelingen en de wedstrijden voor de districtsbeker op 29 juli bekend gemaakt. Zo spelen Valthermond 1 en HOVC 1 tegen elkaar en Buinerveen 1 tegen Buinen 1. 

Voetbalverenigingen Borger-Odoorn

Poule Valthermond 1 en HOVC Groep 1-02:

1. Emmen 1
2. HODO 1
3. HOVC 1
4. Valthermond 1

Programma HOVC 1:

4 september 14.00 uur: Emmen 1 – HOVC 1
11 september 14.00 uur: HOVC 1 – Valthermond 1
18 september 14.00 uur: HOCV 1 – HODO 1

Programma Valthermond 1:

4 september 14.00 uur: Valthermond 1  – HODO 1
11 september 14.00 uur: HOVC 1  – Valthermond 1
18 september 14.00 uur: Valthermond 1 – Emmen 1

Poule Borger 1 Groep 2-24:

Bargeres 1
Borger 1
Nieuw Balinge 1
NWVV 1

Programma Borger 1:

3 september 14.00 uur: Borger 1  – NWVV 1
10 september 14.00 uur: Bargeres 1 – Borger 1
17 september 14.00 uur: Nieuw Balinge 1 – Borger 1

Poule Nieuw-Buinen 1  Groep 3-27:

1. Nieuw-Buinen 1
2. Siddeburen 1
3. Westerwolde 1
4. ZNC 1

Programma Nieuw-Buinen 1:

4 september 14.00 uur: Siddeburen 1 – Nieuw Buinen 1
11 september 14.00 uur: Nieuw Buinen 1 – Westerwolde 1
18 september 14.00 uur: ZNC 1 – Nieuw Buinen 1

Poule Buinen 1 en Buinerveen 1 Groep 3-26:

1. Bareveld 1
2. Buinen 1
3. Buinerveen 1
4. JVV 1

Programma Buinen 1

4 september 14.00 uur: Buinen 1 – Buinerveen 1
11 september 14.00 uur: JVV 1 – Buinen 1
18 september 14.00 uur: Bareveld 1 – Buinen 1

Programma Buinerveen 1

4 september 14.00 uur: Buinen 1 – Buinerveen 1
11 september 14.00 uur: Buinerveen 1 – Bareveld 1
18 september 14.00 uur: Buinerveen 1 – JVV 1

Poule De Treffer ’16 1 Groep 3-01:

1. FVV 1
2. Kwiek 1
3. FC Ter Apel ’96 1
4. De Treffer ’16 1

Programma De Treffer ’16 1

4 september 14.00 uur: De Treffer ’16 1 – FC Ter Apel ’96 1
11 september 14.00 uur: Kwiek 1 – De Treffer ’16 1
18 september 14.00 uur: FVV 1 – De Treffer ’16 1

Voetbalverenigingen Coevorden

Poule CSVC 1 en NKVV 1 Groep 2-12:
1. CSVC 1
2. M.S.C. 1
3. NKVV 1
4. SCN 1

Programma CSVC 1:

3 september 14.00 uur: M.S.C. 1– CSVC 1
10 september 14.00 uur: CSVC 1– NKVV 1
17 september 14.00 uur: CSVC 1– SCN 1

Programma NKVV 1:

3 september 14.00 uur: NKVV 1– SCN 1
10 september 14.00 uur: CSVC 1– NKVV 1
17 september 14.00 uur: NKVV 1– M.S.C. 1

Poule Dalen 1 en Germanicus 1 Groep 2-12:

1. Dalen 1
2. Drenthina 1
3. Germanicus 1
4. WKE ‘16 1

Programma Dalen 1:

3 september 14.00 uur: Dalen 1  – Drenthina 1
10 september 14.00 uur: WKE ‘16 1– Dalen 1
17 september 14.00 uur: Dalen 1– Germanicus 1

 Programma Germanicus 1:

4 september 14.00 uur: Germanicus 1– WKE ‘16 1
10 september 14.00 uur: Drenthina 1– Germanicus 1
18 september 14.00 uur: Dalen 1– Germanicus 1

 Poule DSC’65 1, Protos 1 en Raptim 1 Groep 3-03:

1. DSC’65 1
2. Protos 1
3. Raptim 1
4. Titan 1

Programma DSC’65 1:

4 september 14.00 uur: DSC’65 1– Raptim 1
11 september 14.00 uur: Protos 1– DSC’65 1
18 september 14.00 uur: Titan 1– DSC’65 1

Programma Protos 1:

4 september 14.00 uur: Titan 1– Protos 1
11 september 14.00 uur: Protos 1– DSC’65 1
18 september 14.00 uur: Raptim 1– Protos 1

Programma Raptim 1:

4 september 14.00 uur: DSC’65 1– Raptim 1
11 september 14.00 uur: Raptim 1– DSC’65 1
18 september 14.00 uur: Raptim 1– Protos 1

Poule vv Sweel 1 Groep 3-02:

1. SC Erica 1
2. Sportclub Roswinkel 1
3. vv Sweel 1
4. Veelerveen 1

Programma DSC’65 1:

4 september 14.00 uur: SC Erica 1– vv Sweel 1
14 september 14.00 uur: vv Sweel 1– Veelerveen 1
18 september 14.00 uur: Sportclub Roswinkel 1– vv Sweel 1

Poule KSC 1 Groep 3-05:

1. EHS’85 1
2. KSC 1
3. Schoonebeek 1
4. SVV’04 1

Programma KSC 1:

4 september 14.00 uur: KSC 1– SVV’04 1
11 september 14.00 uur: EHS’85 1– KSC 1
18 september 14.00 uur: Schoonebeek 1– KSC 1

 Poule VV Sleen Groep 3-06:

1. VV Sleen 1
2. SVBC 1
3. Twedo 1
4. Zwartemeerse Boys 1

Programma KSC 1:

4 september 14.00 uur: VV Sleen 1– Zwartemeerse Boys 1
11 september 14.00 uur: Twedo 1– VV Sleen 1
18 september 14.00 uur: SVBC 1– VV Sleen 1

Poule VCG 1 Groep 2-29:

1. Hollandscheveld 1
2. VCG 1
3. De Weide 1
4. Willemsoord 1

Programma VCG 1:

3 september 14.00 uur: De Weide 1– Drenthina 1
10 september 14.00 uur: VCG 1– Willemsoord 1
17 september 14.00 uur: Hollandscheveld 1– VCG 1

Wij willen de teams uit de gemeente Borger-Odoorn heel veel succes wensen met de bekerwedstrijden!

Foto: KNVB


Schuiven naar boven